Vážení příznivci, přátelé, kamarádi,

CHOZENI NA KOPEC NA DOBU

NEURCITOU PRERUSENO….

ASI NAVZDY ARTROZA KOLEN….

MAM TU NECO LEPSIHO

VOLEJTE MI NEBO PISTE NA MEJL michalkrenek76@gmail.com TEL : 778527688 —>od roku 2020 ŘEMESLO STROJAŘINA BAGRI DEMOLICE VETERANI ZLATO

PENIZE DELAJI PENIZE A

V

JEDNODUCHOSTI JE SILA

rád bych Vám všem poděkoval za podporu, díky které jsem se stal  rekordmanem ve výstupech na horu Ještěd. Budu rád, když se ke mně někdy přidáte a dáme si výšlap spolu. Pokud by na Vás přišla únava, umím udělat I sportovní masáž, která Vás zase postaví na nohy.

Jak víte, jde o časově náročnou činnost, při které dostávám zabrat nejen já (což je v pořádku, už jsem díky tomu zhubnul přes 10kg s nárůstem svalu, aniž bych se omezoval v jídle a pití), ale také materiál, hlavně pak boty a hůlky, ale i zbytek oblečení. To už tolik žádoucí není, ale nedá se s tím dělat nic jiného, než si ty boty a hadry každou chvíli kupovat. Přitom levné věci nevydrží vůbec nic a ještě Vám mohou zničit nohy a za kvalitu je potřeba připlatit. Budu Vám proto vděčný za jakýkoliv finanční obnos, který by mi umožnil toto vybavení obnovovat, abych mohl pokračovat ve výstupech i nadále na celoživotní rekord. Za Váš dar přesahující 100 Kč Vám vystavím certifikát s aktuálním počtem mojich výstupů a Vašim jménem na památku.

Pokud podnikáte, nabízím Vám propagaci Vašich výrobků či služeb (např. sportovní oblečení, obuv a další vybavení, pojištění, pivo, prostředky na hubnutí) na základě sponozorské či reklamní smlouvy, abyste si mohli náklady uznat pro daňové účely. Propagace může zahrnovat nošení loga na oblečení a/nebo batohu, fotografie, zmínku ve videu na Youtube a Facebooku kde mně stále sílí sledovanost, recenze produktů a případně další možnosti, které s Vámi rád proberu.

Pro sponzorské příspěvky mám založený účet u České spořitelny, č. 1552678113 / 0800

Ještě jednou Vám děkuji a (na) Ještědu zdar!

PS: VENUJI SE FILANTROPII , TAKZE JE MOZNE ZE SE MUZEME DOMLUVIT

NA NEJAKYCH CHARITATIVNICH AKCI DAROVANI OBLECENI ATD.

LIDEM CO SE CHTEJI ODRAZIT ODE DNA JEN POTREBUJI POMOCNOU RUKU

https://cs.wikipedia.org/wiki/Filantropie

Michal Křenek alias Ještědbear – Rekordman České republiky v disciplíně a vytrvalosti při stoupání do kopce