Ano je to tak jednoduché.

Díky mojemu tříměsíčnímu pravidelnému chození do kopce jsem zjistil,že transformuji některé závislosti v něco daleko lepšího a positivnějšího pro společnost a mne samotného.Pravidelné chození do kopce je grátis a dá se podnikat i v dešti,což je velice fajn na regeneraci svalu,voda chladí a svaly nebolí.Já nikdy neměl rád posilovny a uzavřené prostory a zjistil jsem,že při chůzi do kopce s hůlkama velice kvalitně trénujete celé tělo a s dobrou výživou se mohou dít takřka zázraky . Závislosti byli jsou a bohužel asi budou velikým problémem společnosti,jelikož tlak na výkon se stále zvyšuje.Chození a ve skupinách do kopce je opravdový relax s pohledem do krásné přírody a tělo spocené a unavené a večer umyté padá do krásného a hlubokého spánku.

Já jsem původem z Moravy a mám za sebou období kdy jsem byl závislí na tvrdém alkoholu a lehkých drogách,jako jsou Marihuana,kterou už si tak maximálně namažu na bolavé tělo po výstupu a pivo a víno už jen degustuji a ochutnávám po sportovním výkonu. Ano panáčka sliovičky stále vidím jako nejlepší medicínu.

Můžete mimo jiné pravidelným chozením do kopce ztransformovat :

 • práce >>> zábava
 • dramatické vztahy >>> DALEKO VÍCE LEGRACE,protože po fyzickém výkonu je nám vždy božsky a lépe než bez pohybu
 • automaty >>> nemám osobní zkušenost,ale pokud budete trávit čas v horách na kopci,nebude čas na hraní,prostě nebude
 • lenost a odkládání důležitých věcí až na potom >>> VYTRVALOST a DISCIPLÍNA
 • malé sebevědomí >>> dostatečně zvyšující se sebevědomí
 • dlouhé hodiny na sociálních sítích >>> rychlé otevření aplikace vložení nového materiálu a odpovědi a zavření aplikace
 • sex >>> dlouhé a něžné milování s velikou výdrží bez různých podpurných prostředků,funguje dokonale
 • alkohol >>> ochutnávání a degustace ,tělo Vám řekne samo stop ,ví že na kopci je mu lépe
 • cigarety >>> nevím nemám vlastní zkušenost , ale myslím,že kopec asi s cigárem neudýcháte
 • přejídání se >>> lehké ochutnávání menších porcí
 • málo tekutin >>> pravidelné popíjení čajíků a vody                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      A může jich být daleko více nehledě na nadváhu a transformaci tuku do svalu atd. Pro případné společné výstupy s předáním mojich zkušeností je možné po celém světě , pokud se vytvoří dostatečná skupina lidí ,nejsem limitován Ještědem i když Ještěd je velice optimální na hodně intensivní tréning. Kontaktujte mne nejlépe na  michalkrenek76@gmail.com a nebo tel. : 778 527 688                        Skupinu můžou tvořit i dva lidé ,tzn. Vy a já. Kopec dokáže vylézt každý ,je to jen v hlavě.